Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
 • 001.jpg
 • 002.jpg
 • 003.jpg
 • 004.jpg
 • 005.jpg
 • 006.jpg

Obsługa prawna firm - windykacja należności

TPL_SUBTITLE_OBSłUGA_PRAWNA_FIRM_-_WINDYKACJA_NALEżNOśCI

Obsługa prawna firm - windykacja należności

Obsługa prawna firm - windykacja należności.

Kłopoty w odzyskaniu należnych wierzytelności to jeden z poważniejszych problemów polskich przedsiębiorców. Skutkiem braku uzyskania zaspokojenia swojej wierzytelności są zatory płatnicze, które często są przyczyną utraty płynności finansowej czy bankructwa firm. Dlatego też nie czekając na rekcję dłużnika warto zabezpieczyć jak najlepiej swoje prawa.

W związku z powyższym w ramach obsługi prawnej firm zapraszamy do skorzystania z usług windykacyjnych Naszej Kancelarii.

Zapraszamy do przesłania Nam w formie skanów wszelkich dokumentów związanych z istniejącą wierzytelnością. Dokonamy bezpłatnej analizy sprawy oraz wskażemy dopasowaną do Państwa potrzeb drogę odzyskania należności.

Oferta Kancelarii jest skierowana zarówno dla Klientów, którzy dopiero podejmują pierwsze czynności windykacyjne, jak również dla tych Klientów, którzy posiadają już stosowny nakaz zapłaty, wyrok itp.

Nie chcemy opisywać jak pracujemy, z ilu etapów składa się Nasza praca w zakresie windykacji należności pieniężnej, czy też jaką mamy skuteczność w egzekwowaniu należności. Podkreślamy i każda sprawa ma charakter indywidualny oraz każda podjęta czynność może mieć wpływ na daną sprawę np. wpływ wyboru postępowania w trybie EPU lub w trybie zwykłym na właściwość miejscową sądu rozstrzygającego sprawę i ponoszone przez strony koszty w tym zakresie.

Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do indywidualnego kontaktu z Kancelarią w celu omówienia szczegółów współpracy:

tel: 694 281 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jednocześnie w ramach obsługi prawnej firm zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawnej w ramach prawa korporacyjnego, kontraktów i transakcji handlowych, rozwiązywania sporów.

 

 

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z formularza kontaktowego -> Kliknij tutaj

 

 

Zobacz wszystkie artykuły

 

Kontakt

Dane kontaktowe.

Kancelaria Radcy Prawnego
Piotr Michałowski

NIP: 7792235388
REGON: 302504037

 • Adres korespondencyjny:
  ul. Lotosowa 35
  60 - 175 Poznań
 • Adres siedziby głównej:
  ul. Matejki 32/33 lok. 1
  60 – 768 Poznań


Przed wizytą prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania:


Kod QR - Kancelaria Piotr Michałowski
Facebook
linkedin

 • Please use a REAL email address so that we can get back to you.